şehirler arası parça eşya taşıma

Günümüzde lojistik sektörünün yaşamış olduğu hızlı değişim sonucunda ihtiyaç sahiplerinin talep, istek ve beklentilerine yönelik yeni çözüm önerileri getirilmeye başlanmıştır. Bu istekler ve farklılaşmalar sonucunda farklı lojistik türleri ortaya çıkarak, ihtiyaç sahiplerinin beklentileri karşılanmaya çalışılmıştır.şehirler arası parça eşya taşıma İhtiyaç sahiplerinin beklentilerinin en uygun şekilde karşılanabilmesi için geliştirilen lojistik desteklerinden bir tanesi olan parsiyel taşımacılık da tamamen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet hayatına başlamış bir sektördür. Kelime anlamı olarak tüm olmayan anlamına gelen parsiyel kelimesinden yola çıkılarak oluşturulan bu taşımacılık yöntemi ile bir ya da birden fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen ürünlerin taşınmasına olanak sağlanmıştır. “Parsiyel taşımacılık nedir?” sorusunun cevabını ise daha detaylı bir şekilde açıklayalım.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?


Bir ya da birden fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen ürünlerin tek bir araçla gitmesi gereken yere ulaştırılmasını sağlayan lojistik desteğine parsiyel taşımacılık denilmektedir.şehirler arası parça eşya taşıma Ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş bir şekilde denizyolu, havayolu ya da karayolu ile taşımasının gerçekleştirildiği bir taşıma yöntemi olan parsiyel taşımacılık sayesinde farklı satıcıların ürünleri aynı taşıma aracı içerisinde yer alabilmektedir. “Parsiyel taşımacılık nedir?” diye merak eden kişilerin sorusuna kısaca cevap verdikten sonra bu taşımacılık yönteminin ne işe yaradığından da bahsetmemiz gerekmektedir.


Parsiyel Taşımacılık Ne İşe Yarar?


Aynı güzergah üzerinde yer alan birbirinden farklı satıcı ya da alıcıların eşya, ürün ya da yüklerin aynı araçla taşınmasını sağlayan parsiyel taşımacılığı aynı zamanda parça eşya taşımacılığı olarak da bilinmektedir.şehirler arası parça eşya taşıma En temel amacı aynı istikamet üzerinde taşınması gereken ürünlerin, bir aracı doldurmasa bile aynı araca yüklemesinin yapılarak taşınması olan parsiyel taşımacılığı yöntemi ile firmalar az miktardaki ürünlerini parça parça istenilen konuma ulaştırabilmektedirler.


Parsiyel Taşıma Fiyatları Nedir?


Firmaların ürünlerinin müşterilerine ulaştırılması için oluşturulan bir taşımacılık yöntemi olan parsiyel taşımacılık yöntemi ile firmalar ürünlerini parça parça bile olsa müşterilerine ulaştırabilmektedirler.şehirler arası parça eşya taşıma Farklı farklı firmaların ya da alıcıların ürünlerinin tek bir araçla taşındığı bir lojistik desteği olan bu taşımacılık yönteminde ise belli fiyatlandırma farklılıkları bulunmaktadır. Lojistik desteği almak isteyen firmaların talep etmiş oldukları hizmete göre değişiklik gösteren parsiyel taşıma fiyatları, tamamen ihtiyaçlara göre belirlenebilmektedir.şehirler arası parça eşya taşıma Farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda değişkenlik gösteren bu taşımacılık yönteminin fiyatlandırılması aynı zamanda taşınılacak olan ürünün miktarına ve taşınması istenen yerin konumuna göre de değişkenlik gösterecektir.

Hizmetlerimiz

Kalitemizden Ödün Vermeden Ürünlerinizi Hızlı ve Güvenli Taşıyoruz

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı özellikle son zamanlarda giderek yükselen bir hizmettir. Özellikle bir firmanın az miktarda ürün göndereceği durumlarda ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için şehirler arası ambar taşımacılığı hizmeti veren profesyonel firmalar ile çalışmak bu noktada faydalı ve ekonomik olmaktadır. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşük miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda şehirler arası ambar taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı
Ambar Kargo Taşımacılığı

Ambar Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı pek çok farklı kategoride gerçekleşmektedir. Özellikle ürünlerin depolandığı ambarlarda yer alan ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için ambar kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar ile çalışmak bu noktada büyük önem arz etmektedir. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşüm miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda ambar kargo taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ambar Kargo Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Nakliyenin ve taşımacılığın böylesine geliştiği bir çağda, parsiyel taşımacılık denen taşımacılık yöntemi de hızla yaygınlaşmaktadır. Parsiyel taşımacılık, bir ya da birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünlerin tek bir yük halinde taşınmasına verilen isimdir. Genellikle birden fazla firmadan satın alınan ürünlerin taşındığın bu taşımacılık yöntemi sayesinde birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünler aynı araçta taşınarak ekonomik bir taşımacılık fırsatı oluşturulmaktadır. Ankara Ambar Nakliye olarak parsiyel taşımacılık konusunda tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olup ekonomik fiyat politikamız ile tüm müşterilerimize en uygun fiyattan parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık
Sanayi Taşımacılığı

Sanayi Taşımacılığı

Sanayi taşımacılığı, isminden de anlaşılacağı üzere sanayi tipi yüklerin taşımacılığına verilen addır. Bu yük taşımacılığı türünde amaç, müşterilerin ürettiği ürünleri mümkün olduğunca hızlı ve ekonomik bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırmaktır. Sanayinin hızla gelişmesi ve fazlasıyla yaygın olması sebebiyle sanayi taşımacılığı da en çok başvurulan taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında, sanayi taşımacılığı söz konusu olduğunda ambar nakliyat hizmetlerinden de faydalanılır. Özellikle sanayi ürünlerinin ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmasında ambar nakliyat hizmeti büyük bir avantaj sağlamaktadır. İşte bu noktada devreye giren Ankara Ambar Nakliye, her türlü sanayi taşımacılığı hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Sanayi Taşımacılığı
×