çinikent ambarı istanbul

Genel olarak ürünlerin depolandığı, paketlendiği ve taşınması için hazır hale getirildiği depolara ambar adı verilmektedir. Ambar kargo hizmetleri özellikle şehirlerarası taşımacılık kapsamında gerçekleşen ve düşük kapasitede mal taşıması gerçekleştirecek olan firmalar tarafından tercih edilen bir taşımacılık türü olarak tanımlanmaktadır.çinikent ambarı istanbul Yurt içi ya da yurt dışı mal sevkiyatı gerçekleştirerek lojistik desteği sağlayan İstanbul şehirlerarası ambar nakliyat, günümüzde kullanılan bir depolama yöntemidir.

AMBAR KARGO NEDİR?


Günümüzde sürekli artış gösteren ambar kargo, yurt içi ya da yurt dışı mal sevkiyatlarında kullanılan bir taşımacılık yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.çinikent ambarı istanbul Düşük sayıda palet ya da koli miktarında taşımacılığının gerçekleştirilmesi için kullanılan ambar kargo yöntemi, malların transferinde tercih edilen yeni tür kargolama yöntemidir.


AMBAR KARGO TAŞIMACILIĞI NASIL YAPILIR?


Düşük miktarlardaki ürünlerin farklı illere taşınması gerektiğinde bu transfer işleminin tek bir kara yolu aracıyla tek bir seferde yapılmasının imkanı bulunmamaktadır.çinikent ambarı istanbul Tek bir aracı doldurmayacak kadar az olan malların tek bir araçla taşınması aynı zamanda firmalar açısından da oldukça maliyetli bir durum haline gelmektedir. İstanbul şehirlerarası ambar nakliyat da tam burada devreye girerek, firmaların maliyetlerini en aza indirerek zarar etmelerinin önüne geçiyor. Tek bir kara yolu aracı ile firmalar ürünlerini ambar kargo hizmetleri ile direkt olarak gönderici firmadan alıcıya ulaştırabiliyorlar.çinikent ambarı istanbul Bu lojistik desteği firmalara sağlanırken, diğer firmaların ürünleri tek bir depoda toplanarak, bir aracın doldurulması sağlanır. Bu sayede firmalar zarar etmeden mallarının alıcıya kolay bir şekilde transfer işlemlerini gerçekleştirebilirler.

AMBAR TAŞIMACILIĞININ AVANTAJLARI NELERDİR?


İstanbul şehirlerarası ambar nakliyat işlemlerinin, firmalara sunmuş olduğu birçok avantaj bulunmaktadır.çinikent ambarı istanbul Bu avantajlar ise şu şekildedir:

•    Bir taşıtı dolduramayacak kadar ürünün transferini gerçekleştirecek olan firmalar için en ideal taşımacılık yöntemi olan ambar taşımacılık sayesinde bir firmanın ürünlerinin tek bir aracı doldurması gerekmemektedir.

•    Birkaç paket ya da koli gönderimlerinde kargo firmaların fiyatlandırması oldukça fazla olabiliyorken, ambar taşımacılık sayesinde birkaç firmanın ürünleri tek bir araçla taşınabildiği için fazla fiyat artışı görülmemektedir.

•    Kara yolları ile gerçekleşen bu lojistik desteğinde tüm kaza, malların kaybolması ve benzeri durumlarda oluşan hasarlardan taşıyıcı firma sorumlu tutulmaktadır.

•    Ambar kargo hizmetlerinde ürünlerin sadece nakliye işlemleri gerçekleşmez aynı zamanda da ürünlerin depolanması da yapılmaktadır. Böylece gönderici firmalar ürünlerini depolamak için ekstradan bir depoya ihtiyaç duymazlar, bu durum da yine firmaların giderlerini azaltmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kalitemizden Ödün Vermeden Ürünlerinizi Hızlı ve Güvenli Taşıyoruz

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı özellikle son zamanlarda giderek yükselen bir hizmettir. Özellikle bir firmanın az miktarda ürün göndereceği durumlarda ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için şehirler arası ambar taşımacılığı hizmeti veren profesyonel firmalar ile çalışmak bu noktada faydalı ve ekonomik olmaktadır. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşük miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda şehirler arası ambar taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı
Ambar Kargo Taşımacılığı

Ambar Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı pek çok farklı kategoride gerçekleşmektedir. Özellikle ürünlerin depolandığı ambarlarda yer alan ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için ambar kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar ile çalışmak bu noktada büyük önem arz etmektedir. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşüm miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda ambar kargo taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ambar Kargo Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Nakliyenin ve taşımacılığın böylesine geliştiği bir çağda, parsiyel taşımacılık denen taşımacılık yöntemi de hızla yaygınlaşmaktadır. Parsiyel taşımacılık, bir ya da birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünlerin tek bir yük halinde taşınmasına verilen isimdir. Genellikle birden fazla firmadan satın alınan ürünlerin taşındığın bu taşımacılık yöntemi sayesinde birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünler aynı araçta taşınarak ekonomik bir taşımacılık fırsatı oluşturulmaktadır. Ankara Ambar Nakliye olarak parsiyel taşımacılık konusunda tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olup ekonomik fiyat politikamız ile tüm müşterilerimize en uygun fiyattan parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık
Sanayi Taşımacılığı

Sanayi Taşımacılığı

Sanayi taşımacılığı, isminden de anlaşılacağı üzere sanayi tipi yüklerin taşımacılığına verilen addır. Bu yük taşımacılığı türünde amaç, müşterilerin ürettiği ürünleri mümkün olduğunca hızlı ve ekonomik bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırmaktır. Sanayinin hızla gelişmesi ve fazlasıyla yaygın olması sebebiyle sanayi taşımacılığı da en çok başvurulan taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında, sanayi taşımacılığı söz konusu olduğunda ambar nakliyat hizmetlerinden de faydalanılır. Özellikle sanayi ürünlerinin ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmasında ambar nakliyat hizmeti büyük bir avantaj sağlamaktadır. İşte bu noktada devreye giren Ankara Ambar Nakliye, her türlü sanayi taşımacılığı hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Sanayi Taşımacılığı
×