ambar firmaları

Küreselleşme ve modernleşme ile herkes kolayca ürün alımı ve ürün satımı yapabilmektedir. ambar firmaları Ancak bu alımlar büyük ölçekli olabildiği gibi küçük ölçekli de olabilmektedir. Bu da küçük ölçekli ürün transferlerinde lojistik aşaması için standarttan yolların çok maliyetli olmasına ve kullanılamamasına sebep olmuştur. Bunun için de lojistik türünde ‘Ambar Taşımacılığı’ adında yeni bir taşımacılık türü ortaya çıkmıştır.

Ambar Nedir?


Transfer halinde olan ürünlerin getirildiği, depolandığı ve paketlendiği yerlere ambar denir.ambar firmaları Transfer halindeki ürünler alıcılara teslim edilene kadar ambar da muhafaza edilir.


Ambar Taşımacılığı Nedir?


Ambar taşımacılığı standart lojistik işlemleri gibi bir gönderici tarafından gönderilip hemen alıcıya teslim edildiği bir taşımacılık türü değildir. Ürün ölçeğinin küçük olduğu bir taşımacılık türü olup parsiyel taşımacılık işleminin alt kolu olarak düşünülebilir. Ambar taşımacılık işleminde göndericiler tarafından verilen ürün aktarım noktalarındaki ambarlarda güvenli ve paketli bir şekilde muhafaza edilir. Daha sonra aynı istikamete gönderilen diğer ürünlerle birlikte sevkiyat için hazırlanıp nakledilecektir. Bu işlem sırasında birden fazla ambar noktası da olabilmektedir. Bu aktarım işleminden sonra ürünler güvenli bir şekilde alıcılara teslim edilecektir.


Ambar Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?


•    Ürün ölçeğinin küçük olduğu durumlarda transfer edilmek istenen ürün bir nakliye aracını dolduramayacaktır.ambar firmaları Bu nedenle tek bir aracın sadece bunun için gönderilmesi maliyet olarak fazla olacaktır. Ambar taşımacılığı ile küçük ölçekli transfer yapmak isteyen kişiler veya firmalar bu sorundan kurtulacaktır.

•     Küçük ölçekli transfer işlemlerinde akla gelen bir diğer yolda kargo firmaları aracılığı ile göndermektir. Ancak bu kargo işlemleri sırasında kargo firmalarının standart fiyat uygulaması sebebi ile oldukça fazla ücret talep etmesi muhtemeldir. Ayrıca gönderilecek olan ürünlerin önceden ambalajlanmış olması kargo firmaları tarafından sorun edilebilecektir. Ambar Taşımacılığında ise küçük ölçekli ürünler güzergahına göre bir araya getirilip gönderildiği için birim başı fiyatta azalma olmaktadır.

•    Ambar Taşımacılığı firmaları onlara teslim edilen ürünlerin muhafaza edilmesinden, sevkiyata hazır hale getirilmesinden ve teslim edilmesinden sorumludur.ambar firmaları Bu nedenle bu süreç sırasında oluşabilecek aksaklıkların, ürünün zarar görmesi veya kaybolması durumlarının sorumluluklarını taşır. Böyle durumların olması durumunda firma hasarları karşılayacaktır.

•    Ambar Taşımacılık işleminin en büyük avantajı ürünleri ambarında depo edip transfer edebilmesidir.ambar firmaları Müşteri tarafından ambara verilen ürün burada direkt transfer işlemlerine dahil edilecek ve gönderilecektir

.
Ambar Taşımacılığının Dezavantajları Nelerdir?


Ambar taşımacılık işlemlerinde standart bir teslim süresi bulunmamaktadır. Transfer için aynı güzergahta yeterince ürün olması beklenmektedir. Ayrıca kargonun taşınacağı mesafe de transfer süresini etkilemektedir.

Hizmetlerimiz

Kalitemizden Ödün Vermeden Ürünlerinizi Hızlı ve Güvenli Taşıyoruz

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı özellikle son zamanlarda giderek yükselen bir hizmettir. Özellikle bir firmanın az miktarda ürün göndereceği durumlarda ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için şehirler arası ambar taşımacılığı hizmeti veren profesyonel firmalar ile çalışmak bu noktada faydalı ve ekonomik olmaktadır. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşük miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda şehirler arası ambar taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Şehirler Arası Ambar Taşımacılığı
Ambar Kargo Taşımacılığı

Ambar Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı pek çok farklı kategoride gerçekleşmektedir. Özellikle ürünlerin depolandığı ambarlarda yer alan ürünlerin taşınması büyük bir operasyon gerektirdiği için ambar kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar ile çalışmak bu noktada büyük önem arz etmektedir. Bunun yanında, bu hizmeti çoğunlukla düşüm miktarda mal taşıtmayı hedefleyen firmaların tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda ambar kargo taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi vererek bu hizmetten faydalanmayı düşünen müşterilerimize yardımcı olacağız. Ankara Ambar Nakliye olarak sektörde yıllardır çalışmanın bize kazandırdığı tecrübe ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ambar Kargo Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Nakliyenin ve taşımacılığın böylesine geliştiği bir çağda, parsiyel taşımacılık denen taşımacılık yöntemi de hızla yaygınlaşmaktadır. Parsiyel taşımacılık, bir ya da birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünlerin tek bir yük halinde taşınmasına verilen isimdir. Genellikle birden fazla firmadan satın alınan ürünlerin taşındığın bu taşımacılık yöntemi sayesinde birden fazla müşteri tarafından satın alınan ürünler aynı araçta taşınarak ekonomik bir taşımacılık fırsatı oluşturulmaktadır. Ankara Ambar Nakliye olarak parsiyel taşımacılık konusunda tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olup ekonomik fiyat politikamız ile tüm müşterilerimize en uygun fiyattan parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık
Sanayi Taşımacılığı

Sanayi Taşımacılığı

Sanayi taşımacılığı, isminden de anlaşılacağı üzere sanayi tipi yüklerin taşımacılığına verilen addır. Bu yük taşımacılığı türünde amaç, müşterilerin ürettiği ürünleri mümkün olduğunca hızlı ve ekonomik bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırmaktır. Sanayinin hızla gelişmesi ve fazlasıyla yaygın olması sebebiyle sanayi taşımacılığı da en çok başvurulan taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında, sanayi taşımacılığı söz konusu olduğunda ambar nakliyat hizmetlerinden de faydalanılır. Özellikle sanayi ürünlerinin ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmasında ambar nakliyat hizmeti büyük bir avantaj sağlamaktadır. İşte bu noktada devreye giren Ankara Ambar Nakliye, her türlü sanayi taşımacılığı hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Sanayi Taşımacılığı
×